Wat een heerlijke muzikale middag!
Het Heldenconcert in het sfeervolle Dorpshuis Zwanenburg Halfweg was een daverend succes. Ondanks het schitterende weer wisten we een volle zaal te betoveren met onze muziek!
Alle helden kwamen tot leven op het podium: van de legendarische Beatles tot Soldaat van Oranje, van de opzwepende Olympic Spirit tot James Bond 007 en Superman. Als kers op de taart gaven we een spetterende toegift met Lucas Mank van MuziCool op drums, met het bekende nummer “Radar Love”.
Bekijk hier een prachtige foto-impressie van het evenement, met dank aan Peter Vreeswijk en Donald Boing.
Wil je meer beleven van MuziCool en Eensgezindheid? Mis dan niet ons zomeravond buiten-concert op het gezellige terras van het Dorpshuis Zwanenburg Halfweg.
Kom op dinsdagavond 13 juni om 19.00 uur en geniet van een betoverende muzikale avond onder de sterren.